Literatura

"Legendy Podlasia" promocja książki

  • 2009-03-18, , godzina 16:00
  • wolny
  • Księgarnia PWN, ul. Białówny 1, Białystok

Opis

Księgarnia PWN oraz Instytut Wydawniczy Kreator zapraszają na spotkanie promujące książkę pt.: "Legendy Podlasia" autorstwa Tomasza Lippomana! 

Legendy są tylko dla dzieci? Absolutnie nie. Jeśli nie wierzysz, przyjdź i sam się przekonaj. Tomasz Lippoman zabierze nas w ekscytującą podróż przez Podlasie, krainę naszych przodków - dziką, piękną, tajemniczą i pełną magii. Ta książka stanowi zbiór autentycznych legend z różnych rejonów ziemi podlaskiej. Co ciekawe, każda legenda dotyczy konkretnego i realnie istniejącego miejsca. Ten baśniowy klimat pogłębiają znakomite ilustracje pozwalające jeszcze lepiej poczuć klimat przekazywanych z ust do ust opowieści o nawiedzonej studni, magicznym lesie czy też przeklętym uroczysku, na które lepiej się nie zapuszczać po zmroku.

Daj się porwać klimatowi tamtych czasów.
 
 
 
 
 
 Ostatnio czytane
Na Cmentarzysku Zapomnianych Książek
Na Cmentarzysku Zapomnianych Książek

W sercu średniowiecznej części Barcelony, ukryty jest skarb, który mógłby być spełnieniem marzeń nawet najbardziej wymagających moli książkowych.

W aleksandryjskim tyglu
W aleksandryjskim tyglu

Najnowsza książka Piotra Ibrahima Kalwasa nie jest klasycznym reportażem z podróży, jest czymś znacznie bogatszym.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja