Zmie miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz si w lokalnym wydaniu.

Niemcy - Argentyna 1:0

Kiedy2014-07-13
GdzieEst墂io Maracanã, Rio de Janeiro, Brazylia

Niemcy - Argentyna 1:0 po dogrywce (0:0, 0:0)
Bramka: Goetze 113

Niemcy: Manuel Neuer - Philipp Lahm, Jerome Boateng, Mats Hummels, Benedikt Hoewedes - Thomas Mueller, Christoph Kramer (32. Andre Schurrle), Toni Kroos, Bastian Schweinsteiger, Mesut Ozil (120. Per Mertesacker) - Miroslav Klose (88. Mario Goetze)

Argentyna: Sergio Romero - Pablo Zabaleta, Martin Demichelis, Ezequiel Garay, Marcos Rojo - Enzo Pérez (88. Fernando Gago), Javier Mascherano, Lucas Biglia, Ezequiel Lavezzi (46. Sergio Aguero) - Lionel Messi, Gonzalo Higuain (78. Rodrigo Palacio)

ó速e kartki: Hoewedes, Schweinsteiger - Aguero, Mascherano

Fot. mat. pras.



Zdjecie nr 1106767
Zdjecie nr 1106768
Zdjecie nr 1106769
Zdjecie nr 1106770
Zdjecie nr 1106771
Zdjecie nr 1106772
Zdjecie nr 1106773
Zdjecie nr 1106774
Zdjecie nr 1106775
Zdjecie nr 1106776
Zdjecie nr 1106777
Zdjecie nr 1106778
Zdjecie nr 1106779
Zdjecie nr 1106780
Zdjecie nr 1106781
Zdjecie nr 1106782
Zdjecie nr 1106783
Zdjecie nr 1106784
Zdjecie nr 1106785
Zdjecie nr 1106786
Zdjecie nr 1106787
Zdjecie nr 1106788
Zdjecie nr 1106789
Zdjecie nr 1106790

Je瞠li Twoje zdj璚ie zosta這 umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezw這cznie je usuniemy. W li軼ie podaj odno郾ik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdj璚ia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj moc jag鏚 acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w piel璕nacji wsp馧cze郾ie wra磧iwej sk鏎y.
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama