Galerie zdjęć - zdjęcia
Opis
My dotarliśmy na miejsce już o 18 (impreza trwała od 17 do 9 rano!) Jak co roku królował minimal, aczkolwiek w tym roku organizatorzy postawili na jeszcze mocniejsze brzmienie!
Frekwencja: Full czyli jakieś 15-20 tyś! Wizualizacje można podziwiać na zdjęciach, jak co roku stały na najwyższym poziomie: mnóstwo zielonych laserów, 1 dużej mocy kolorowy, niezliczona ilość świateł, stroboskopów, bardzo ciekawych animacji na screenach... wszystko pulsujące w iście zabójczym tępie Co do Gry Dj'ów:, mi bardzo przypadły do gustu sety: Westbama (pamiętam, ze w 2005 r. dał wielką plamę, na szczęście Westbam znów wrócił do formy ); Sven Väth, Chris Liebing, Carla Rocka- oczywiście zagrali po mistrzowsku.
Rozmawiałem z kilkoma osobami i wszyscy powiedzieli, że jednak brzmienie tegorocznej edycji było za mocne/ Poziom Basów który nam zaserwowano, czasami nawet ze stoperami w uszach, był nie do wytrzymania! Ilość dymu, a właściwie mgła była by też wskazana na mniejszym poziomie (przynajmniej w mojej ocenie) dla większości ludzi utrudnia to oddychanie, a i warunki zdjęciowe też ulegają pogorszeniu... Jednak nie zmienia to faktu, że Mayday był, jest i mam nadzieję że będzie jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce!
Z mojej strony chciałbym pozdrowić: Wojtasa, Ławkę, Monikę wraz z mężem, Kasię, Xsaviera, Desperat, Pragę i oraz cały autokar z Poznania
W tym roku zagrali:
MAINFLOOR
17:00-18:00 - Dj Peru
18:00-19:00 - Jay Bae
19:00-20:00 - Menno de Jong
20:00-21:00 - Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden
21:00-22:00 - Rank1
22:00-22:30 - SONO
22:30-23:30 - Moguai
23:30-00:15 - Giuseppe Ottaviani
00:15-01:30 - Westbam
01:30-01:45 - MEMBERS OF MAYDAY
01:45-03:30 - Sven Väth
03:30-04:45 - Chris Liebing
04:45-05:30 - Riccardo Ferri
05:30-06:45 - TOCADISCO
06:45-08:00 - Pet Duo
08:00-09:00 - Amok
SHOWROOM
18:30-19:30 - DJ Ninja
19:30-20:00 - 3 Channels
20:00-21:00 - Lady Waks
21:00-22:00 - Hardy Hard
22:00-23:00 - Renato Cohen
23:00-23:30 - Brian Sanhaji
23:30-00:30 - Umek
00:30-01:30 - Johannes Heil
01:30-02:30 - Cari Lekebusch
02:30-03:15 - The Advent
03:15-04:15 - Robert Natus
04:15-05:15 - Viper XXL
05:15-06:15 - Greg Access
06:15-07:30 - Carla Roca