BRANŻE
ID:230966

BPO Solutions Poland - 3000 zł czeka na Ciebie!

Firma: BPO Solutions Poland

Miejsce pracy: woj. podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2017-02-14

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Zajrzyj na naszą stronę i zobacz jak wygląda praca u nas: http://bposolutionspoland.com/

Opis stanowiska:

Prężnie rozwijająca się warszawska firma z oddziałem w Białymstoku ogłasza rekrutacje na stanowisko młodszego specjalisty do spraw sprzedaży. Poszukujemy osób, które są gotowe na podjęcie pracy w wymiarze pełnoetatowym.
Do Twoich obowiązków będzie należała:
- aktywna sprzedaż produktów lub usług
- telefoniczna opieka nad klientami
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

Jesteś osobą z poczuciem humoru, a do tego cechujesz się kreatywnością i lubisz wyzwania oraz rywalizację? Jeśli tak to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

- najwyższą stałą i niezmienną podstawę w branży Call Center w Białymstoku - 3000 zł (2000 zł podstawa + 1000 zł premia)
- umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym
- liczne szkolenia sprzedażowe oraz motywacyjne
- gwarantowany indywidualny portfel klientów
- lokalizację w ścisłym centrum Białegostoku (w budynku naprzeciwko Galerii Jurowieckiej)
- elastyczny czas pracy