Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Emocjałki

Emocjałki

(Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok)

Emocjałki
 

Opis spektaklu

Czy można płakać z radości i smutno się śmiać? Czy strach da się przestraszyć, a niepokój zaniepokoić? Jak pokonać wstrętny wstręt i pokochać szpinak albo groszek z marchewką?

Tego wszystkiego możecie się dowiedzieć wraz z Panią Miłką, Rozalką i Bodziem podczas fascynującej wyprawy pod namiot pełen uczuć!

„EMOCJAŁKI” to niepowtarzalne, multimedialne, interaktywne, współtworzone przez dzieci, przedstawienie dla najmłodszych. Jedyna okazja do scenicznego spotkania z  bohaterami kultowej „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepke.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki, pierwszoklasistów, drugoklasistów i trzecioklasistów, a także rodziców, dziadków, opiekunów i pedagogów oraz wszystkich tych, których intryguje podróż po mapie dziecięcych uczuć i emocji.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama