Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Szalone Nożyczki

Szalone Nożyczki

(Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok)

Szalone Nożyczki
 

Opis spektaklu

Akcja rozgrywa się w salonie fryzjerskim "Szalone nożyczki". To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Antoniego Wziętego. Wynajmuje on lokal od Izabeli Czerny – mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiara pada Izabela Czerny. Zwłoki zostają znalezione w mieszkaniu pianistki, mieszczącym się nad salonem fryzjerskim. Podejrzenie pada na Antoniego, personel zakładu i przebywających w nim klientów. Okazuje się, że w tej grupie są dwaj policjanci, którzy natychmiast podejmują śledztwo. Jaki będzie jego wynik? Kto zabił? O tym zdecyduje… publiczność!

„Szalone nożyczki” to widowisko oparte na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami, a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt. Pyszna zabawa dla każdego – bo kto choć raz w życiu nie bawił się w detektywa?

„Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i popisowe aktorstwo. Gwiazdą spektaklu jest Wojciech Wysocki, wybitny aktor teatralny i filmowy, znany szerokiej publiczności ze słuchowisk radiowych „Matysiakowie” i „Motel w pół drogi”, z serialu telewizyjnego „Ranczo Wilkowyje”, a przez kinomanów ceniony np. za rolę Michała Miarczyńskiego w „Życiu wewnętrznym”.
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • kil [0]lubie was

    2010-11-20, 19:20:26
    tggg
Zobacz wszystkie wypowiedzi
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama