Teatr
36. Trójząb Komediowy

36. Trójząb Komediowy

  • 2017-12-12, , godzina 18:00
  • 15 zł (przedsprzedaż) 20 zł (w dniu imprezy)
  • Klub Fama ul. Legionowa 5, Białystok

Opis

Atrakcjami Trójzęba będą:
– „Festiwal Piosenki Zaśpiewanej” czyli pieśni znane i mniej znane w wykonaniu białostockich kabareciarzy
– gwiazda wieczoru – kabaret Kałasznikof z Rybnika

III „Festiwal Piosenki Zaśpiewanej” to największe wydarzenie muzyczne po tej stronie Białki! Niebanalni artyści! Wyprostowani prowadzący! Wymuszone bisy! To wszystko złoży się na show, którego nie można przegapić! Zaśpiewają: Kabaret Inaczej, grupa improwizacyjna Ż.B.I.K, oraz znany i lubiany youtuber Maciej „Dziemian” Dziemiańczuk!

Po latach przerwy reaktywował się znany z komediowych scen całej Polski kabaret KAŁASZNIKOF! Przed zawieszeniem działalności kabareciarze bawili widzów głównie dzięki błyskotliwym żartom, które pojawiały się w ich skeczach z częstotliwością pracy karabinu. W ciągu ostatnich lat Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek zbierali doświadczenia w różnych scenicznych projektach, by teraz w całości oddać się pracy nad nowy programem. Tym razem podawane seriami żarty uzupełnili o nieprzeciętne wcielenia aktorskie. Program „Charaktery” to zatrzęsienie żartów oraz odrobina psychologii.

„Charaktery” są anielsko śmieszne i piekielnie delikatne. Lekkie żarty i ostre pointy mieszają się ze skandalicznie skuteczną grą aktorską. Dwa słowa od autorów: „Postawiliśmy sobie za cel by było nie tylko śmiesznie, ale też najbardziej inteligentnie jak tylko się da. Dzięki temu czujemy, że to najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzyliśmy. Gwarantujemy, że to będzie duże wydarzenie i przestrzegamy – NIE PRZEGAPCIE TEGO!”

Ostatnio czytane
Jerzy Trela został Człowiekiem Teatru 2016
Jerzy Trela został Człowiekiem Teatru 2016

Nagroda im. Zygmunta Hübnera trafia w tym roku do Jerzego Treli.

Czarnoskóra aktorka zagra Kopciuszka [ZDJĘCIA]
Czarnoskóra aktorka zagra Kopciuszka [ZDJĘCIA]

Keke Palmer pierwszą Afroamerykanką, która wcieli się w rolę baśniowej księżniczki w broadwayowskim musicalu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!