Teatr
Tuwima Tu Mam

Tuwima Tu Mam

  • 2017-02-07, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Dom Kultury "Śródmieście", Białystok

Opis

Dyrektor Domu Kultury „Śródmieście” i Kabaret Lumbago mają przyjemność zaprosić 7 lutego o godz. 18.00 do kawiarni Fama przy ul. Legionowej 5 na spektakl pt.: "Tuwima Tu Mam"  w reżyserii Piotra Szekowskiego z okazji Jubileuszu 10-lecia istnienia Kabaretu.

Wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc!

Kabaret powstał w 2007; tworzą go seniorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują swoje występy. W repertuarze są skecze, monologi, fraszki i piosenki. Kabaret brał udział w przeglądach kabaretowych, m.in.: Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów SENIORADA w Białymstoku (2008, 2009), Mazowiecki Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni” – I miejsce w kategorii Prezentacje Sceniczne (2011,2012,2016), wyróżnienie w kategorii Prezentacje Sceniczne (2014), II miejsce w kategorii Prezentacje Sceniczne (2008, 2010), Białostocka Pustynia Kabaretowa (2006/2007) – III miejsce.

Tworzą go wyjątkowi, pełni pasji i energii seniorzy: Barbara Zgiet, Gotfryd Grubowski, Jacek Grygorowicz, Lesław Kwaśnik.

Opiekę artystyczna sprawuje Piotr Szekowski.

Mapa

Ostatnio czytane
"Wyspy Gułag" - premiera w Dramatycznym
"Wyspy Gułag" - premiera w Dramatycznym Białystok

Scenariusz sztuki powstał na motywach "Archipelagu GUŁag" Aleksandra Sołżenicyna.

"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]

"W powietrzu od dawna unosiła się pogarda życia" - teksty Helmuta Kajzara w mocnym przedstawieniu Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja