zmień miasto

Mikołajki z Wydziałem Nauk o Zdrowiu

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II i III ponadgimnazjalnych  na spotkanie ze studentami i pracownikami Wydziału Nauk o Zdrowiu, pod hasłem - Mikołajki z Wydziałem Nauk o Zdrowiu, które odbędzie się w dniu 6.12.2012 roku w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Szpitalnej 37 w Białymstoku.

Prezentowane przedsięwzięcie ma na celu propagowanie zachowań prozdrowotnych wśród młodzieży, przybliżenie przyszłym studentom oferty edukacyjnej Wydziału Nauk o Zdrowiu, zasad rekrutacji oraz zapoznanie się z potencjalną uczelnią i życiem studenckim.

Jest to również niepowtarzalna okazja uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane ze studiowaniem na Wydziale Nauk o Zdrowiu, zarówno od kadry naukowo – dydaktycznej, jak i samych studentów.

W trakcie spotkania będzie także możliwość obejrzenia filmów edukacyjnych.

ip

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama