ABC Szkoła Języków Obcych, Białystok

WELCOME TO OUR WORLD
Adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 52 lok.2, 15-687 Białystok

O szkole

Kim jesteśmy?


ABC Szkoła Języków Obcych to nowoczesna i profesjonalna szkoła oferująca kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla dzieci (od lat 3), młodzieży, dorosłych oraz firm i instytucji. Jesteśmy szkołą językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata. Szkołę tworzą dobrze wykwalifikowani lektorzy, dla których nauczanie jest pasją. To właśnie im zawdzięczamy wysoki poziom kursów w naszej szkole. 


ABC Szkoła Języków Obcych sprawnie rozwija się w Białymstoku już od 2007 roku. Powstała z pasji i zamiłowania właścicielki do języka niemieckiego i do ludzi. Choć początki były bardzo trudne- niewielki, prawie pusty jeszcze wówczas lokal z jednym biurkiem i krzesłem oraz personel liczący zaledwie trzy osoby-dziś Szkoła prężnie się rozwija. Już w drugim roku prowadzenia działalności, liczba Słuchaczy podwoiła się, a w kolejnych latach stale rosła. Funkcjonujemy w dwóch, położonych w tej samej okolicy lokalach, o metrażu 67 m2 i prawie 100m2. Budynki przy ulicy Mackiewicza i Komisji Edukacji Narodowej to komfortowe, profesjonalnie dostosowane, w pełni wyposażone w nowoczesny technologicznie sprzęt (monitory, projektory, nowoczesne urządzenia do nagrywania i odsłuchiwania dźwięku) oraz atrakcyjne, urozmaicające naukę pomoce dydaktyczne (takie jak Flash Cards, gry planszowe, maty Kiddo, maty Akson oraz wiele innych, stale dokupowanych pomocy dydaktycznych), sale lekcyjne i sale zabaw dla najmłodszych.

 


Obecnie, poza standardowymi, prowadzonymi w roku szkolnym kursami pięciu najczęściej wykorzystywanych języków obcych, od których zaczynaliśmy swoją działalność, znacznie poszerzyliśmy swoją ofertę. 
Wprowadziliśmy kursy Online, które są idealnie dostosowane do dzisiejszych potrzeb naszych Słuchaczy. Pozwalają w sposób wygodny, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy, korzystać z możliwości nauki języka obcego pod okiem najlepiej wykwalifikowanych lektorów i w najbardziej komfortowym dla Słuchacza miejscu – domu, pracy, czy na wakacjach. W ciągu roku szkolnego prowadzimy tematyczne warsztaty językowe dla dzieci i dorosłych, umożliwiając im tym samym wyćwiczenie umiejętności językowych w bezpośredniej komunikacji z innymi ludźmi, w przyjemnej atmosferze dobrej zabawy. Podczas wakacji odbywają się Półkolonie dla Dzieci w Białymstoku, oraz Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży organizowane za granicą. Ponadto, przygotowujemy także Party Urodzinowe dla dzieci oraz szereg Animacji na wszelkich rodzinnych, firmowych oraz szkolnych imprezach okolicznościowych. Jako jedna z nielicznych Szkół Językowych wprowadziliśmy także kursy dla seniorów, którzy chcą żyć aktywnie, stale uczyć się i rozwijać.

 

W związku ze wzrostem konkurencji w zakresie nauczania języków obcych zarówno w Białymstoku, jaki i najbliższej okolicy, nasza Szkoła stoi przed nowymi wyzwaniami. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju, uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach i kursach, które stale podnoszą nasze kwalifikacje, co pozwala nam stale spełniać się w naszej pracy.


Dzięki 13-letniemu doświadczeniu, dobrej znajomości potrzeb lokalnych mieszkańców, starannie dobranej, wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze lektorów, wspólnie realizujemy co raz to nowe pomysły na rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty programowej oraz usprawnienie organizacji i dalszy rozwój Szkoły.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły językowe w mieście