zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Ciekawe i aktualne oferty pracy w Białymstoku

czwartek, 23-11-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


W całej Polsce nie brakuje ofert pracy. Nie inaczej jest w Białymstoku, w którym wielu pracodawców składa oferty do Powiatowego Urzędu Pracy. Aktualnie można tam znaleźć nawet 300 ofert pracy w mieście i okolicach. Kogo poszukują pracodawcy i jakie warunki trzeba spełnić, aby liczyć na podpisanie umowy o pracę?

Ciekawe i aktualne oferty pracy w Białymstoku

Praca, staże i praktyki

Umowa o pracę to cel większości bezrobotnych, którzy chcą zyskać stabilnie zatrudnienie i wynagrodzenie. Wśród licznych ofert pracy prezentowanych przez PUP w Białymstoku są prace na etat – cały lub jego część. Praca może być przy tym wykonywana nie tylko w Białymstoku (https://www.gowork.pl/praca/bialystok;l) lub jego najbliższych okolicach, lecz także za granicą. Do tego dochodzą propozycje staży oraz praktyk w różnych firmach lokalnych i zagranicznych.

Wśród branż, w których najczęściej pojawiają się oferty pracy w Białymstoku, należy wymienić transport, przemysł i budownictwo. Zdecydowanie przeważają zawody techniczne: ślusarz czy tokarz. Bez problemów znajdzie się w Białymstoku praca także dla zawodowych kierowców (https://www.gowork.pl/praca/kierowca;st).

Ciekawe oferty pracy w Białymstoku

Wśród poszukiwanych przez PUP w Białymstoku kandydatów na pracowników jest między innymi wykonawca pomiarów. W zamian za pensję w wysokości 4000 zł brutto oczekuje się od kandydatów wyższego wykształcenia, znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym oraz posiadania prawa jazdy kategorii B. Praca polega na dokonywaniu pomiarów środowiska pracy i monitoringu składowisk.

W Białymstoku przedstawicieli zawodów budowlanych także bez problemu znajdą się wakaty. Operator koparko-ładowarki zarobi około 4000 zł brutto miesięcznie, jeśli będzie miał stosowne uprawnienia zawodowe. Poszukiwany jest również kierownik budowy z wykształceniem średnim budowlanym i właściwymi uprawnieniami. Oferowana pensja w wysokości 4500 zł brutto na początek za pracę w Białymstoku jest przyzwoita.

Spośród ofert dla przedstawicieli zawodów motoryzacyjnych wymienia się lakiernika samochodowego z doświadczeniem (w tym przypadku oferowana pensja to 4000 zł brutto) oraz kierowcę C+E z pensją 4500 zł brutto. Pracodawcy w Białymstoku chętnie zatrudnią za taką samą stawkę do pracy spedytora międzynarodowego, z biegłą znajomością języka angielskiego i doświadczeniem zawodowym związanym ze spedycją krajową i międzynarodową.

PUP w Białymstoku poszukuje ponadto tokarzy z doświadczeniem i wykształceniem zawodowym, oferując im płacę 4210 zł brutto, oraz spawaczy – za pensję 4500 zł brutto. Oferta dla pielęgniarki środowiskowej, która miałaby wykonywać pracę pięć dni w tygodniu, w różnych godzinach, obejmuje pensję na poziomie 5000 zł brutto. Wymagania względem kandydatek są jednak wysokie – muszą mieć wykształcenie średnie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia pielęgniarki środowiskowej. Aż 10 000 zł brutto miesięcznie w Białymstoku zarobi lekarz rodzinny, który ma wyższe wykształcenie medyczne i minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w przychodni.

Artykuł Zewnętrzny

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama