zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Pracy na Politechnice Białostockiej

wtorek, 07-10-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Jeśli Twoja przyszłość nie jest Ci obojętna, chcesz świadomie kroczyć wybraną ścieżką zawodową i rozwijać swoje zainteresowania, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Już 21 października startuje kolejna edycja Targów Pracy na Politechnice Białostockiej.

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2014. Wydarzenie to odbędzie się  21 października w godzinach 10:00–15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Oferta Akademickich Targów Pracy skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów, mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (22 października).

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników ma umożliwić skuteczną wymianę informacji i ułatwić młodym ludziom wejście na rynek pracy. Tegoroczna edycja będzie obejmować promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem  informacji o ofertach praktyk, staży i pracy. Będzie można odwiedzić punkty informacyjne w których specjaliści podpowiedzą co podkreślić w swoim CV, jak napisać  profesjonalny list motywacyjny i jak bezbłędnie zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. W strefie doradczej otrzymasz także wskazówki dotyczące zakładania własnego biznesu, przedsiębiorczości i dostępności funduszy unijnych.

 Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każda osoba miała bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go  interesuje. Udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach jest niepowtarzalną szansą na zwiększenie swoich szans na rynku pracy i zyskanie w oczach pracodawców. Zapisy na szkolenia odbędą się za pośrednictwem Biura Karier PB – kariera@pb.edu.pl. Pełna lista warsztatów znajduje się na stronie internetowej http://karier8.wix.com/targipb

Weź przyszłość w swoje ręce! Odwiedź nas 21 października i weź ze sobą CV. Zapraszamy !!!

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama