Zmie miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz si w lokalnym wydaniu.

Pol'and'Rock Festival 2020

Kiedy2020-07-31
GdzieWarszawa
Pol'and'Rock Festival 2020

26. edycja wydarzenia, która odbywa si w terminie 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku, przybra豉 form Najpi瘯niejszej Domówki 安iata - festiwalu online, w czasie którego publiczno軼i prezentuje si kilkudziesi璚iu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepi瘯nych odbywaj si spotkania z wybitnymi osobisto軼iami 鈍iata kultury, polityki i sportu. Dotychczas, w鈔ód og這szonych zespoów znalaz造 si Happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów, Majka Je穎wska, Kwiat Jab這ni, Raz Dwa Trzy, oraz Piotr Bukartyk. Go嗆mi ASP b璠 bracia Sekielscy, Ewa Ewart, Janusz Gajos i Andrzej Mleczko. 

ip



Zdjecie nr 1532520
Zdjecie nr 1532521
Zdjecie nr 1532522
Zdjecie nr 1532523
Zdjecie nr 1532524
Zdjecie nr 1532525
Zdjecie nr 1532526
Zdjecie nr 1532527
Zdjecie nr 1532528
Zdjecie nr 1532529
Zdjecie nr 1532530
Zdjecie nr 1532531
Zdjecie nr 1532532
Zdjecie nr 1532533
Zdjecie nr 1532534
Zdjecie nr 1532535
Zdjecie nr 1532536
Zdjecie nr 1532537
Zdjecie nr 1532538
Zdjecie nr 1532539
Zdjecie nr 1532540
Zdjecie nr 1532541
Zdjecie nr 1532542
Zdjecie nr 1532543

Spodoba造 Ci si nasze zdj璚ia? Kliknij i sprawd, w jaki spos鏏 mo瞠sz kupi licencj na ich wykorzystanie. Je瞠li Twoje zdj璚ie zosta這 umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezw這cznie je usuniemy. W li軼ie podaj odno郾ik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdj璚ia.

BLOK PROMOWANY
Li軼ie manuka - czysta sk鏎a Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla sk鏎y t逝stej i mieszanej.
Chcesz kupi nasze zdj璚ia?
ZOBACZ OFERT
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama