Koncert
Białystok New Pop Festival 2020

Białystok New Pop Festival 2020

 • 2020-07-11, , godzina 15:00
 • 39 zł (Białystok New Pop Festival - Sobota)
 • Dziedziniec Pałacu Branickich, Białystok

Bilety

Opis

NOWE OGŁOSZENIE Do line-upu dołączają Maria Peszek, Natalia Przybysz i Karolina Czernecka!

 

Białystok New Pop Festival powraca! Festiwal odbędzie się w dniach 11-12 lipca na Dziedzińcu Pałacu Branickich. Na scenie pojawią się między innymi: Krzysztof Zalewski, Muniek Staszczyk, Karaś/Rogucki, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Karolina Czernecka. Wkrótce kolejne ogłoszenia! Białystok New Pop Festival bilety już w sprzedaży!

Białystok New Pop Festival 2020 bilety

 • Karnety dwudniowe - 69 zł
 • Bilety jednodniowe (sobota lub niedziela) - 39 zł
 • Bilety dla seniorów i dzieci do lat 12 za 1 zł + 3 zł opłaty serwisowej - pula biletów  ograniczona!

Harmonogram sprzedaży biletów

Early Bird - od 5 lutego do 4 marca (lub do wyczerpania puli)

 • Bilet jednodniowy 39 zł
 • Karnet dwudniowy 69 zł

Regular Ticket - od 5 marca do 30 czerwca (lub do wyczerpania puli)

 • Bilet jednodniowy 49 zł
 • Karnet dwudniowy 85 zł  

Final Call - od 1 lipca (do imprezy włącznie lub do wyczerpania puli:)

 • Bilet jednodniowy 60 zł
 • Karnet dwudniowy 105 zł

Bilety dla osób niepełnosprawnych

W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem - niepelnosprawni@ebilet.pl


W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą - opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę.

 

Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.

Białystok New Pop Festival - o festiwalu

To dwudniowy miejski festiwal kulturalny o charakterze piknikowym. W programie Białystok New Pop Festival cała masa atrakcji dla starszych i młodszych fanów dobrej muzyki i pysznego jedzenia.  

 

Białystok New Pop Festival oferuje m.in.: koncerty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, a do tego strefy aktywnego wypoczynku, chilloutu i dla dzieci. 

 

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Białystok New Pop Festival 2020"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Białystok, koncerty Białystok na dziś, koncerty Białystok jutro, koncerty Białystok w tym tygodniu, koncerty Białystok na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Cleo - premiery płyt 2020
Wystartował preoder nowych krążków Cleo - "superNOVA" i "hiperNOVA"

Teraz kawałek po kawałeczku będę Was wprowadzać w mój magiczny świat muzyki, któremu poświęciłam całe moje serducho - pisze Cleo.

Ennio Morricone
Ennio Morricone nie żyje

Słynny kompozytor, dyrygent i laureat Oscarów miał 91 lat.

Konkurs Ziaja