Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Od Kofty… do Korcza – koncert Michała Bajora (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).
Ostatnio czytane
Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?
Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?

Już niebawem, a w zasadzie po wakacjach będziemy mogli obejrzeć i wysłuchać trzy niezwykłe projekty muzyczne reżyserowane przez Grzegorza Sakowicza.

Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi