Spektakle, przedstawienia

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Rewizor (1)

Rewizor - plakat

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenariusz, muzyka. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Rewizor.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Rewizor (Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok).
  • żenada [0]
    słsa
    2014-05-12 14:50:51
    Byłam na premierze. Czegoś tak beznadziejnego jeszcze nie widziałam. Dziwna komedia,zwulgaryzowana przez kobiety. Tak się dać zmanipulować... Aktorów należałoby wysłać do logopedy bo ich bełkot był żenujący.A sceny tak rozbudowane czasowo przez najwazniejsze w spektaklu krzesła i wyjącą panienkę,że na dłuuuugo pozostaną w pamięci. I nic więcej. Połowy słów nie dało sie zrozumieć,ale za to śpiew był głośny i w dodatku z wykorzystaniem mikrofonów. Panie reżyserze,scenografie i choreografie,pani dyrektor! LITOŚCI. Trochę miłości do ludzi. Nie wszystko jest dobre co głośne i nowoczesne. Ktoś napisał: Boże ratuj nasz teatr! A ja myślę,że nawet wypożyczeni' wielcy' aktorzy grający gościnnie nic tu nie zrobią. Ożenek był komedią,2 godziny cudownej zabawy. 2 lata wstecz.. a tu kilka osób opuściło salę w trakcie spektaklu. Długo tam nie będzie ani mnie,ani moich przyjaciół. A ostrzegano mnie...
Ostatnio czytane
"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja