Wiadomości - Artykuły

Wypożyczalnie aut w Białymstoku

2017-02-28 11:08:42 | Białystok

W Białymstoku funkcjonują zarówno oddziały większych sieci wypożyczalni aut, jak i lokalne, mniejsze wypożyczalnie. Jako przykład typowo białostockiej firmy można wziąć popularny salon samochodowy KONRYS, który w swojej ofercie ma także wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Firma KONRYS od wielu lat działa na białostockim rynku, dzięki czemu doskonale zna realia oraz potrzeby klientów. Wypożyczalnia w swojej ofercie umieściła więc auta z kilku segmentów, dzięki czemu samochód mogą wypożyczyć zarówno manager wielkiej firmy będący na służbowym wyjeździe, rodzina z dziećmi czy też grupa studentów spędzająca weekend w innym mieście.

Zalety wypożyczonego auta

Jedno trzeba przyznać - podróżowanie własnym samochodem jest znacznie wygodniejsze, niż podróżowanie komunikacją miejską, autobusami czy pociągami. Samochód to nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim ogromna niezależność. Auto umożliwia dostosowanie czasu wyjazdu, powrotu, miejsca i czasu postojów, a także pozwala na większą swobodę z transportem bagażu oraz doborem współpasażerów. Wypożyczalnie samochodów są także przygotowane na to, że różni klienci mogą mieć różne potrzeby. W związku z tym, poza samochodami różnej klasy, oferują także dodatkowe akcesoria, takie jak foteliki dla dzieci, nawigacje GPS, bagażniki rowerowe, bagażniki na narty, a nawet dodatkowe przyczepki.

Koszt wynajęcia auta

Zalety wynajętego samochodu są niepodważalne. Pozostaje jednak kluczowa wada - cena. Oczywiście wynajęcie samochodu na jeden dzień będzie znacznie droższe, niż kupno biletu na autobus lub pociąg. Nie należy jednak porównywać kosztów pojedynczego przejazdu. Wynajęcie auta jest bowiem tym bardziej opłacalne, im dłuższy jest okres wynajmu. Dodatkowo koszt wynajęcia auta należy rozbić na wszystkich podróżujących. Dokonując takiej analizy kosztów okaże się, że wypożyczenie samochodu rzeczywiście jest rozsądnym wyborem.

Weźmy pod uwagę ceny samochodów oferowanych przez firmę KONRYS. Najmniejsze auto z segmentu A to koszt 90 zł za dobę. Samochód ten pozwoli na swobodną podróż 4 osób. Koszt dla jednej osoby wynosi więc zaledwie 22,50 zł. Nie jest to więc wygórowana kwota, jak na tak znaczne podniesienie komfortu oraz skrócenie czasu podróży. Cena za dobę może być jeszcze niższa, jeśli tylko auto wynajmowane jest na dłuższy okres. Ponadto, jeśli klasa A aut osobowych to za mało, można także skorzystać z samochodów z wyższych segmentów. Tu cena jednak będzie rosła.

 

Artykuł Partnera

Słowa kluczowe: wypożyczalnia aut, wypozyczalnia aut Białystok, Białystok wypożyczalnia samochodów
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, co to za święto i czy dzień ten jest wolny od pracy.
19 października obchodzimy nowe święto państwowe

Zobacz, co to za święto i czy dzień ten jest wolny od pracy!

Czy mobilne kontenery mogą być ekologiczne?
Dlaczego kontenery są ekologiczne?

Czy mobilne kontenery mogą być ekologiczne?

Plebiscyt MediaTory
12. edycja Plebiscytu MediaTory: oto nominowani!

Już po raz 12. studenci dziennikarstwa wskażą dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym.

Polecamy
Polacy o Sierpniu `80
Polacy o Sierpniu `80

Z okazji rocznicy Sierpnia ’80 TNS OBOP zapytał Polaków o ich opinię o tamtych wydarzeniach.

reklama Modele lodówek idealnych dla studenta – ranking
Modele lodówek idealnych dla studenta – ranking

Ceny najtańszych z nich nie przekraczają nawet 400 zł.

Ostatnio dodane
Zobacz, co to za święto i czy dzień ten jest wolny od pracy.
19 października obchodzimy nowe święto państwowe

Zobacz, co to za święto i czy dzień ten jest wolny od pracy!

Czy mobilne kontenery mogą być ekologiczne?
Dlaczego kontenery są ekologiczne?

Czy mobilne kontenery mogą być ekologiczne?

Kupony i kody rabatowe