Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

26. Finał WOŚP w Białymstoku - program

2018-01-05 10:21:49 | Białystok

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018.  W tym roku jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Prezentujemy atrakcje jakie atrakcje czekają na mieszkańców Białegostoku.

26. Finał WOŚP

Koncert główny

Koncert na Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 12:00. Na scenie zagrają białostockie zespoły, takie jak Roki i Mniej Więcej. Zobaczymy też folkowy zespół Tuhajbej, rapera Spinache oraz duet Magda Bereda i Dziemian. Później na scenie pojawią się Łydka Grubasa (rock) oraz Skaner (disco polo). Gwiazdą koncertu będą Kasia Cerekwicka oraz grupa Cochise z Pawłem Małaszyńskim.

Imprezy towarzyszące

W czasie 26. Finału WOŚP odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Trasa będzie przebiegała alejkami Plant, a jej dystans będzie inny dla każdej grupy wiekowej uczestników, od 200 metrów a ż do 5 km. Rejestracja przebiega na stronie internetowej białostockiego sztabu WOŚP.

Organizatorzy szykują też "orkiestrowy pociąg", który pojedzie z Czeremchy do Cisówki. Aby nim pojechać trzeba zarezerwować miejsce w internecie. Bilet kosztuje 40 zł.

MD

źródło: bialystokonline.pl

Słowa kluczowe: zespoły, koncert, 2018, wośp 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOŚP 2021 sztab Lublin
Poznaliśmy ostateczny wynik zbiórki 29. Finału WOŚP

Sprawdź, ile pieniędzy zebrano w tym roku!

Autobus MPK Wrocław z licytacji WOŚP
Autobus MPK Wrocław z licytacji WOŚP u nowego właściciela [FOTO]

Był to jeden z ostatnich pojazdów Volvo, jakie pozostały w zajezdni MPK Wrocław. Za ile poszedł na aukcji WOŚP 2021?

Polecamy
cel 28. Finału WOŚP
Poznaliśmy cel zbiórki 28. Finału WOŚP

Na co tym razem Fundacja będzie zbierać środki?

WOŚP 2020 zebrana kwota
Deklarowana kwota 28. Finału WOŚP z rekordem!

Wiemy już, że 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapisze się w historii jako rekordowy.

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).