Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Bieg WOŚP 2018 Białystok

Bieg "Policz się z cukrzycą" w Białymstoku

2018-01-09 13:08:50 | Białystok

26. Finał WOŚP zabrzmi hucznie również w Białymstoku. W mieście zorganizowane zostaną imprezy oraz eventy, a także liczne zbiórki pieniędzy i licytacje. Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie 12. Bieg "Policz się z cukrzycą", który rozpocznie się przy fontannie w Parku Planty. Tegoroczny bieg organizuje Podlaskie Stowarzyszenie „Młoda Krew”. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bieg WOŚP 2018 Białystok

W tym roku zorganizowane zostaną aż trzy trasy dla biegających. Trasa dla najmłodszych (6-10 lat) – dystans 200 metrów, trasa dla młodzieży (11-16 lat) – dystans 600 metrów oraz trasa główna (17+) o długości 5 km.

Bieg "Policz się z cukrzycą" - WOŚP 2018>>

Pozostałe wydarzenia WOŚP w Białymstoku>>

gol/ip


Słowa kluczowe: wośp, bieg, 2018, Białystok, policz się z cukrzycą, bieg ulicami Białegostoku, program
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOŚP 2021 sztab Lublin
Poznaliśmy ostateczny wynik zbiórki 29. Finału WOŚP

Sprawdź, ile pieniędzy zebrano w tym roku!

Autobus MPK Wrocław z licytacji WOŚP
Autobus MPK Wrocław z licytacji WOŚP u nowego właściciela [FOTO]

Był to jeden z ostatnich pojazdów Volvo, jakie pozostały w zajezdni MPK Wrocław. Za ile poszedł na aukcji WOŚP 2021?

Polecamy
28 wosp plakat
WOŚP 2020 w Białymstoku - program Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Białystok

Dowiedz się, co będzie się działo w Białymstoku!

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).