Sztuka
Niezwykły świat zwykłych ludzi

Niezwykły świat zwykłych ludzi

  • 2017-04-27, do 2017-05-16
  • wstęp wolny
  • Mała Galeria BOK, ul. Legionowa 5, Białystok

Opis

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Grupy f/8

27.04.2017, godz. 18:00
Mała Galeria BOK, ul. Legionowa 5
wstęp wolny

wystawa czynna do 16.05.2017

„Niezwykły świat zwykłych ludzi”

Autorzy: Beata Bakun, Agnieszka Bartoszewicz, Piotr Bernaczyk, Joanna Dąbrowska-Bacharz, Anna Fotyma, Marzena Garley, Sławomir Gawryluk, Izabela Guzowska, Karolina Izdebska, Włodzimierz Jaworski, Tomasz Król, Iza Kuczyńska, Ewa Lorenc, Marcin Małyszko, Grzegorz Masłowski, Agnieszka Mierzejewska, Wojciech Miltyk, Joanna Organek, Krzysztof Orłowski, Iwona Pajewska, Emilia Rogalska, Jarosław Staśkiewicz, Małgorzata Surawska, Anna Waszkiewicz, Marta Żynel

Grupa f/8 to nieformalny klub absolwentów Podlaskiej Akademii Fotografii.
Wszyscy członkowie znaleźli się w niej z tego samego powodu – chęci kontynuowania przygody z fotografią, którą rozpoczęli w PAF. To osoby, u których ciekawość i chęć zdobywania wiedzy o fotografii zdążyła już przerodzić się w prawdziwą pasję. Zafascynowane kadrem, ekspozycją i eksperymentami z cyfrowym zapisem rzeczywistości.
Grupę f/8 tworzą m.in. ludzie pracujący na co dzień w biurach, wielkich firmach produkcyjnych, typowi pasjonaci jak i zawodowi już fotografowie, studenci i dziadkowie, prywatni przedsiębiorcy i rękodzielnicy. Każdy z nich ma też własne, wyjątkowe zainteresowania. Są wśród nich tancerze, miłośnicy koni i jeździectwa, malarstwa, wędkarstwa, adepci sztuki garncarskiej, podróżnicy czy szachiści. Wrażliwi na piękno, chłoną świat wszystkimi zmysłami i przetwarzają w oryginalny dla siebie sposób. Efekty – w postaci fotografii – można zobaczyć na wystawie.

Mapa

Ostatnio czytane
Symfonicznie z elektroniką i etnicznym akcentem - posłuchaj suity z "Wikingów"
Symfonicznie z elektroniką i etnicznym akcentem - posłuchaj suity z "Wikingów"

Wykonanie suity z muzyką Trevora Morrisa do serialu "Wikingowie" było jednym z najbardziej elektryzujących momentów Międzynarodowej Gali Seriali podczas 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Elektryzująca suita Łukasza Targosza do serialu "Wataha" [WIDEO]
Elektryzująca suita Łukasza Targosza do serialu "Wataha" [WIDEO]

Posłuchajcie elektryzującej suity z muzyką do serialu HBO Polska pt. "Wataha", której autorem jest autorstwa Łukasza Targosza.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Polecamy