Sztuka
Niezwykły świat zwykłych ludzi

Niezwykły świat zwykłych ludzi

  • 2017-04-27, do 2017-05-16
  • wstęp wolny
  • Mała Galeria BOK, ul. Legionowa 5, Białystok

Opis

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Grupy f/8

27.04.2017, godz. 18:00
Mała Galeria BOK, ul. Legionowa 5
wstęp wolny

wystawa czynna do 16.05.2017

„Niezwykły świat zwykłych ludzi”

Autorzy: Beata Bakun, Agnieszka Bartoszewicz, Piotr Bernaczyk, Joanna Dąbrowska-Bacharz, Anna Fotyma, Marzena Garley, Sławomir Gawryluk, Izabela Guzowska, Karolina Izdebska, Włodzimierz Jaworski, Tomasz Król, Iza Kuczyńska, Ewa Lorenc, Marcin Małyszko, Grzegorz Masłowski, Agnieszka Mierzejewska, Wojciech Miltyk, Joanna Organek, Krzysztof Orłowski, Iwona Pajewska, Emilia Rogalska, Jarosław Staśkiewicz, Małgorzata Surawska, Anna Waszkiewicz, Marta Żynel

Grupa f/8 to nieformalny klub absolwentów Podlaskiej Akademii Fotografii.
Wszyscy członkowie znaleźli się w niej z tego samego powodu – chęci kontynuowania przygody z fotografią, którą rozpoczęli w PAF. To osoby, u których ciekawość i chęć zdobywania wiedzy o fotografii zdążyła już przerodzić się w prawdziwą pasję. Zafascynowane kadrem, ekspozycją i eksperymentami z cyfrowym zapisem rzeczywistości.
Grupę f/8 tworzą m.in. ludzie pracujący na co dzień w biurach, wielkich firmach produkcyjnych, typowi pasjonaci jak i zawodowi już fotografowie, studenci i dziadkowie, prywatni przedsiębiorcy i rękodzielnicy. Każdy z nich ma też własne, wyjątkowe zainteresowania. Są wśród nich tancerze, miłośnicy koni i jeździectwa, malarstwa, wędkarstwa, adepci sztuki garncarskiej, podróżnicy czy szachiści. Wrażliwi na piękno, chłoną świat wszystkimi zmysłami i przetwarzają w oryginalny dla siebie sposób. Efekty – w postaci fotografii – można zobaczyć na wystawie.

Mapa

Ostatnio dodane
Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

Light.Move.Festival.
Instalacje Light.Move.Festival. podbijają Polskę

Mocnym punktem festiwalu są instalacje świetlne.

Kupony i kody rabatowe