Kino
Najlepsze polskie 30' i spotkanie z Markiem Skrzeczem

Najlepsze polskie 30' i spotkanie z Markiem Skrzeczem

  • 2018-02-17, , godzina 18:30
  • 14zł
  • Kino Forum, Białystok

Opis

Zapraszamy na pokaz najlepszych polskich filmów krótkometrażowych, pokazywanych i nagradzanych na najważniejszych festiwalach filmowych!

Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze! Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powodów do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z Markiem Skrzeczem, reżyserem filmu „Amerykański Sen / American Dream”. Rozmowę poprowadzi Maciej Białous.

Przed nami trzy świetne trzydziestki: objawienie tegorocznego festiwalu Cannes, młoda i bardzo utalentowana Aleksandra Terpińska i jej „Najpiękniejsze fajerwerki ever”, rewelacyjny Grzegorz Damięcki w „60 kilo niczego” Piotra Domalewskiego, reżysera najlepszego polskiego filmu 2017 roku, „Cichej nocy” oraz „Amerykański sen”, który pokochali widzowie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, wyróżniając go Nagrodą Publiczności.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Fuga - twÃłrcy w Cannes
Świetne recenzje "Fugi" Agnieszki Smoczyńskiej w Cannes

Kolejny sukces polskiego kina na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes.