Sztuka
Magdalena Talmon. Żywioły

Magdalena Talmon. Żywioły

  • 2021-06-11, , godzina 18:00, do 2021-07-16
  • wstęp wolny
  • w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14 , Białystok

Opis

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Magdaleny Talmon „Żywioły”. Wernisaż odbędzie się 11 czerwca 2021 r., o godz. 18:00, w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku. Prace można będzie oglądać do 16 lipca. Wstęp wolny.

Magdalena Talmon – absolwentka Liceum Plastycznego w Supraślu, Policealnego Studium Plastycznego w Białymstoku, Multimedialnej Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu, Studium Ikonograficznego w Bielsku Podlaskim, ACE Power English Upper Intermediate QLD Australia. Współorganizatorka Galerii Świetlik w Sobolewie, happeningu „Sztuka na podwórku”, „Niedzielne spotkania ze sztuką” w latach 2010–2013 r. Organizatorka różnego rodzaju działań warsztatowych i artystycznych na terenie woj. podlaskiego, takich jak: warsztaty scenograficzne, teatralne, taneczne, zimowiska, półkolonie, zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych, wernisaże, wystawy, festyny, pikniki rodzinne.

Ma na koncie ponad 20 wystaw indywidualnych i 7 wystaw zbiorowych. Brała udział w Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Plastycznej Województwa Podlaskiego w roku 2012 i 2014, w Interdyscyplinarnych Warsztatach Artystycznych w Gorzowie Wielkopolskim oraz w warsztatach „Poszerzenie pola – nowe przestrzenie dla kreatywnych”, organizowanych przez Laboratorium Edukacji Twórczej CSW w Warszawie. Członkini zespołu opracowania programu na rzecz osób starszych w województwie podlaskim na lata 2016–2020. Autorka projektu białostockich murali „Matka Natura” w 2017 r. oraz „Matka Natura – Biała” w 2018 r. Obecnie instruktor plastyki, prowadzi zajęcia w Pokojach Pracy Twórczej w PIK. Fanpage Magdaleny Talmon: www.facebook.com/talmontworzy

Polecamy
Ostatnio dodane
BoÅźna Wydrowska
Artystyczna Podróż Hestii - znamy laureatki 19. i 20. edycji konkursu

Sprawdźcie, do kog trafiły nagrody z dwóch edycji!

Szał uniesień
"Szał uniesień" Władysława Podkowińskiego - znany obraz, za którym kryje się skandal

Widzieli go prawie wszyscy - czy to na stronach szkolnego podręcznika, czy na koszulce z popularnej sieciówki.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Lord of the Dance w Polsce!
Lord of the Dance w Polsce!

Dynamiczne i barwne widowisko Michael’a Flatley’a jest już legendą, która bezustannie oczarowuje widzów na całym świecie, wprawiając w zachwyt bogatą oprawą sceniczną i fascynując ekspresją ruchu.