Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
26. Finał WOŚP 2018 w Białymstoku - program

26. Finał WOŚP 2018 w Białymstoku - program

  • 2018-01-14
  • Białystok

Opis

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 - program w Białymstoku

Koncert główny

Koncert na Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 12:00. Na scenie zagrają białostockie zespoły, takie jak Roki i Mniej Więcej. Zobaczymy też folkowy zespół Tuhajbej, rapera Spinache oraz duet Magda Bereda i Dziemian. Później na scenie pojawią się Łydka Grubasa (rock) oraz Skaner (disco polo). Gwiazdą koncertu będą Kasia Cerekwicka oraz grupa Cochise z Pawłem Małaszyńskim.

Imprezy towarzyszące

W czasie 26. Finału WOŚP odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Trasa będzie przebiegała alejkami Plant, a jej dystans będzie inny dla każdej grupy wiekowej uczestników, od 200 metrów a ż do 5 km. Rejestracja przebiega na stronie internetowej białostockiego sztabu WOŚP.

Organizatorzy szykują też "orkiestrowy pociąg", który pojedzie z Czeremchy do Cisówki. Aby nim pojechać trzeba zarezerwować miejsce w internecie. Bilet kosztuje 40 zł.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2018 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Białymstoku?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry w Białymstoku.

Gramy z Wami kolejny rok!

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe